Bissell Icon Turbo Pet 25V 3175D

výrobce:
katalogové číslo:41014476
EAN:0011120261776
dostupnost: Skladem
cena bez DPH:4 868 Kč

5 890 Kč

Tyčový vysavač BISSELL Icon Turbo Pet 3175D

  • 2 v 1 – klasický a ruční vysavač
  • Li-Ion baterie s výdrží až 50 minut
  • kapacita baterie 3 000 mAh
  • motorizovaný mini turbo kartáč s LED světlem
  • LED štěrbinová hubice s prachovým kartáčem
  • hlučnost 87dbspeciální pachový filtr
  • kapacita nádoby na nečistoty 0,4 l

Dokonalý pomocník pro extra účinný a pohodlný úklid

Bezdrátový vysavač BISSELL Icon Turbo Pet 3175D přináší dokonalé řešení pro každodenní úklid nečistot v domácnosti. Vysavač má díky svému 400W digitálnímu motoru a režimu Turbo Boost mimořádně silný – vyvine až 3× větší sací výkon při vysávání. Spotřebič také disponuje vylepšeným sáním po celé šířce kartáče pro vyčištění špatně přístupných míst, jako jsou rohy, anebo podél stěn. Pro účinné odstranění nečistot a smetí z nábytku, čalounění, z auta nebo jiných stísněných prostor, lze BISSELL Icon Turbo Pet 3175D snadno přeměnit na praktickou ruční jednotku.

Už žádné chlupy a alergeny

Tyčový vysavač BISSELL Icon Turbo Pet 3175D má pro chovatele domácích mazlíčků ve své výbavě speciální nástavec pro efektivní odstranění každodenního nepořádku. LED motorizovaný mini turbo kartáč natřepává matrace a čalouněné povrchy, aby z nich uvolnil a snadněji odstranil chlupy a alergeny. Unikátní pachový vonný filtr eliminuje zápach od zvířecích miláčků a k tomu navíc během úklidu osvěžuje vzduch. Všechny nashromážděné nečistoty se zachytávají do nádoby o objemu 400 ml, kterou pomocí patentovaného systému snadno vyprázdníte.

Baterie s dlouhou výdrží

Akumulátorový vysavač BISSELL Icon Turbo Pet 25V 3175D ukrývá ve svém jádru integrovanou 25V lithium-iontovou baterii, jež mu dokáže poskytnout energii až na 50 minut ve standardním režimu úklidu. Její následné dobjíjení bude trvat až 4 hodiny, přičemž, pokud vám to tak bude lépe vyhovovat, ji můžete po tuto dobu zanechat v přiloženém držáku na zeď, jenž je součástí balení

https://www.elektrocentrum24.cz/