Tesla AirCook Q60 XL

výrobce:
katalogové číslo:TSLQ60XL
EAN:8594163276980
dostupnost: Skladem
cena bez DPH:2 065 Kč

2 499 Kč

MULTIFUNKČNÍ DIGITÁLNÍ HORKOVZDUŠNÁ FRITÉZA
moderní dotykový ovládací panel
8 automatických programů s technologií Heat2Flow
velký vyjímatelný koš s objemem 6 litrů
časovač s automatickým vypnutím
zvukové připomenutí k promíchání připravovaného jídla

Máte rádi smažená jídla, ale bojíte se nezdravého tuku? S horkovzdušnou fritézou TESLA AirCook Q60 XL už nemusíte řešit zdraví škodlivé přepálené oleje ani jídlo nasáknuté tukem. Připravuje totiž lahodná jídla s pouhou lžičkou oleje anebo úplně bez něj. Výsledkem jsou vaše hranolky, kuře nebo řízek připravené tak, jak je máte rádi – křupavé navenek a šťavnaté uvnitř.

Díky inovativní technologií dynamického proudění teplého vzduchu Heat2Flow budou vaše jídla rovnoměrně propečena. V polovině času ohřevu vás fritéza automaticky upozorněni zvukovým signálem na možnost promíchat jídlo pro co nejlepší výsledek fritování.

FRITÉZA S VELKÝM OBJEMEM, KTERÝ JE MOŽNÉ JEŠTĚ ZVĚTŠIT
TESLA AirCook Q60 XL je vybavena velkým vyjímatelným košem. Pokud objem fritézy i přesto potřebujete zvětšit, stačí tento koš vyjmout a ohřívat potraviny přímo ve vnitřní nádobě, čímž získáte dostatek prostoru například pro přípravu celého kuřete.

POHODLNÁ ÚDRŽBA
Čtvercový vnitřní koš a nádoba jsou vyrobeny z nepřilnavého materiálu, který je zdravotně nezávadný (BPA FREE). Je možné je mýt v myčce na nádobí.

LUXUSNÍ DESIGN
Nadčasový design s kombinací černé barvy a nerezu sluší každé kuchyni. Vypadá luxusně a zároveň se snadno udržuje. Nenápadné gumové nožičky zajistí, že fritéza zůstane na svém místě a zamezí tak náhodnému posunu na kuchyňské lince.

DIGITÁLNÍ DOTYKOVÝ OVLÁDACÍ PANEL
Na velkém LCD digitálním displeji si můžete ručně nastavit požadovaný čas a teplotu vaření nebo si vybrat z osmi přednastavených programů jako jsou hranolky, maso, drůbež nebo ryba. Během smažení můžete sledovat zbývající čas přípravy. Po dokončení ohřevu se přístroj automaticky vypne.

Balení
TESLA AirCook Q60 XL
barevná tištěná kuchařka s recepty
uživatelský manuál

Parametry
objem 6 litrů
příkon 1 500 W
teplota ohřevu 40°C - 200°C
časovač ohřevu až 60 minut
napájení 220 - 240 V ~ 50/60 Hz
rozměry 30 x 41 x 34 cm
hmotnost 5.7 kg

https://www.elektrocentrum24.cz/